Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KONDOR

OSADNÍCI !!!!! KONDORA, 4. 1. 2018 20:30

Dobrý den.
Nevím koho z osadníků oslovuji,ale k vám všem.
Jsem majitelkou chaty po J-J GOLLOVÝCH,krásné chaty se super zázemím ,kterou všichni znáte.Protože bydlím daleko a je mi líto aby tato super chata chátrala, můj syn Roman ji navštěvuje zřídka,i když já i on k ní máme srdeční vztah,přesto po velkém rozmyslu nejprve VÁM OSADNÍKŮM NEBO VAŠÍM BLÍZKÝM nabízím tuto chatu k prodeji.
Se smutkem z nabídky HANA VACULÍKOVÁ,maminka Romana(BRŇÁCI)
Prosím kontakt email nebo 731595 009

Aktualizace

Matoušek, 21. 6. 2017 21:43

Ahoj Davide. Budeš vůbec ještě někdy pokračovat ve vedení těch stránek. Tak hezky jsi začal

Nohejbalový turnaj

Vilda Hrachovec, 22. 3. 2015 17:14

Ahoj kamarádi,jsem moc rád,že stále pořádáte nohejbalový turnaj ,kterého se naše osada Zapomenutých účastnila a který patřil pro svoji atmosféru k našim nejoblíbenějším,přestože jsme v začátcích skoro pořád řvali na kameni u kůlu,že ,,jsme srabi a nic neumíme".Pokud budete i v letošním roce turnaj pořádat byl bych moc rád kdybychom se jej mohli zúčastnit .Prosím o případné zaslání pozvánky na e-mail vilemhrachovec@seznam.cz.Našel jsem doma i pár fotek,kdy se Vaše osada zúčastnila potlachu u nás a z roku 1967 natočeno pár záběrů z turnaje na Strong Heartu s panem Kontou st. Držím palce do dalších let.

FOTKY !!??

Marta a Zdenek Skořepovi, 4. 5. 2014 16:34

Ahoj !! Hezké stránky ale málo starých fotek.To bychom se rádi podívali !! Třeba taková 60-70 léta,nebo ještě starší.Tady jich je jen 8 a jiný odkaz jsme neobjevili.Určitě by se mezi osadníky něco našlo !? Tak se těšíme !!!!!!!!!!!!!!

Re: FOTKY !!??

Matoušek, 16. 11. 2014 20:53

Nezoufejte. Roman Sýkora už restauruje albumy, kde je spousta fotek z osady,které asi nikdo ještě neviděl. Ta alba našli noví majitelé chaty po Karlu Mikešovi.