Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paměť

Tomáš Sinnreich, 7. 9. 2018 19:26

Ahoj
Chtěl bych se zeptat, táta před X lety jezdil na T.O. Kondor, nepamatuje si ho někdo? Zdeněk Sinnreich
sint@seznam.cz

Blood Straits Readings Explained

AaffodidoSmipt, 25. 7. 2018 13:51

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-generique-en-ligne/

KONDOR

OSADNÍCI !!!!! KONDORA, 4. 1. 2018 20:30

Dobrý den.
Nevím koho z osadníků oslovuji,ale k vám všem.
Jsem majitelkou chaty po J-J GOLLOVÝCH,krásné chaty se super zázemím ,kterou všichni znáte.Protože bydlím daleko a je mi líto aby tato super chata chátrala, můj syn Roman ji navštěvuje zřídka,i když já i on k ní máme srdeční vztah,přesto po velkém rozmyslu nejprve VÁM OSADNÍKŮM NEBO VAŠÍM BLÍZKÝM nabízím tuto chatu k prodeji.
Se smutkem z nabídky HANA VACULÍKOVÁ,maminka Romana(BRŇÁCI)
Prosím kontakt email nebo 731595 009

Aktualizace

Matoušek, 21. 6. 2017 21:43

Ahoj Davide. Budeš vůbec ještě někdy pokračovat ve vedení těch stránek. Tak hezky jsi začal

Nohejbalový turnaj

Vilda Hrachovec, 22. 3. 2015 17:14

Ahoj kamarádi,jsem moc rád,že stále pořádáte nohejbalový turnaj ,kterého se naše osada Zapomenutých účastnila a který patřil pro svoji atmosféru k našim nejoblíbenějším,přestože jsme v začátcích skoro pořád řvali na kameni u kůlu,že ,,jsme srabi a nic neumíme".Pokud budete i v letošním roce turnaj pořádat byl bych moc rád kdybychom se jej mohli zúčastnit .Prosím o případné zaslání pozvánky na e-mail vilemhrachovec@seznam.cz.Našel jsem doma i pár fotek,kdy se Vaše osada zúčastnila potlachu u nás a z roku 1967 natočeno pár záběrů z turnaje na Strong Heartu s panem Kontou st. Držím palce do dalších let.

FOTKY !!??

Marta a Zdenek Skořepovi, 4. 5. 2014 16:34

Ahoj !! Hezké stránky ale málo starých fotek.To bychom se rádi podívali !! Třeba taková 60-70 léta,nebo ještě starší.Tady jich je jen 8 a jiný odkaz jsme neobjevili.Určitě by se mezi osadníky něco našlo !? Tak se těšíme !!!!!!!!!!!!!!

Re: FOTKY !!??

Matoušek, 16. 11. 2014 20:53

Nezoufejte. Roman Sýkora už restauruje albumy, kde je spousta fotek z osady,které asi nikdo ještě neviděl. Ta alba našli noví majitelé chaty po Karlu Mikešovi.